נעים להכיר

נעים להכיר שמי תיקי פרטר, אני עורכת דין המתמחה בתחום המשפחה על כל רבדיה, גירושין, ידועים בציבור, הורות, משמורת והסדרי שהות, מזונות, הסכמי רכוש ויחסי ממון, סכסוכי משפחה, אפוטרופסות, יפוי כח מתמשך, צוואות וירושות.

בשונה משאר תחומי המשפט, תחום דיני המשפחה הוא תחום שדורש טיפול רגיש, מסור, ער לדקויות וניואנסים אנושיים לצד מקצועיות חסרת פשרות.

מתוך ניסיוני בעשור האחרון אני מודעת לכך שמי שנזקק לשירותיי, נמצא בנקודת זמן מורכבת בחייו שמעלה תהיות רבות, חששות ואי וודאות. ברגע הזה בדיוק, אני נכנסת לתמונה –  ליווי משפטי מקצועי הינו הבסיס שעליך לבחון בבואך לבחור את הגוף המשפטי שייצג אותך, אך לא פחות חשוב מהי המעטפת הכוללת, הזמינות עבורך וההליכה יד ביד בדרך שלעיתים אינה פשוטה, ומרובת שאלות ותהיות.

מתוך הבנה זו, הקווים שמנחים את עבודתי הינם:

אמונה

אני מאמינה, שכאשר הדבר אפשרי כדאי לסיים את ההליכים המשפטיים מחוץ לכותלי בית המשפט בצורה מהירה ויסודית. סיום ההליכים מחוץ לכותלי בית המשפט מצמצם את המחיר הרגשי והכלכלי שאתה נמצא בו, יחד עם זאת במקרים מסויימים כאשר ניהול הליכים בבית המשפט הינו הכרחי, אספק עבורך ביטחון, ודאות ותמיכה בכל שלב ושלב לכל אורך הדרך כאשר טובתך וטובת משפחתך לנגד עיניי.

וודאות

וודאות וביטחון חיוניים להצלחת ההליך המשפטי העומד בפניך.

אני מאמינה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח תוך מתן הסברים מפורטים על כל שלב ושלב של ההליך מתחילתו ועד סופו. ידע זה ינסוך בך את הביטחון לו אתה זקוק בתקופה שבה אי הוודאות גוברת על הוודאות. אקנה לך ביטחון כאשר אוביל אותך לפתרון הוגן יעיל ומהיר, ככל האפשר שיטיב עמך.

חשוב לי לציין שבמקרי גירושין כשישנם ילדים בתמונה חלק נכבד בתהליך הוא דאגה לרווחתם הנפשית והכלכלית על מנת להשמיע גם את קולם.

יושרה

לאורך כל תהליך הליווי המשפטי, אפרוס בפניך את כלל האפשרויות המשפטיות העומדות לרשותך. כל זה יעשה מתוך יושרה והגינות מקצועית שמכבדת את כל הנוגעים בדבר וזאת על מנת שתוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי הדרך שנכונה ומתאימה לך.

אני מציעה ייצוג משפטי אישי ואיכותי, במשרד בוטיק, בו אתווה עבורך את האסטרטגיה המותאמת לך אישית בהתאם לנסיבות חייך הייחודיות ואשלב אותם עם הכלים המשפטיים והניסיון הרב העומדים לרשותי על מנת להשיג את הצלחתך.

מטרת העל שלי בליווי התהליך המשפטי שלך היא להוות עבורך עוגן בכדי לאפשר לך לעמוד איתן  לאורך כל הדרך ולהתמקד בעתיד שלפניך.

דילוג לתוכן