לקוחות מספרים

החיפוש אחר עורך הדין אשר ייצג אותך בהליך המשפטי אשר עומד לפתחך, עשוי להיות מתיש ומבלבל ואחרי זמן מה כולם ישמעו לך אותו דבר נכון? אני יודעת איך אתה מרגיש.

אז איך תדע לעשות את הבחירה הנכונה? איך תדע שאתה בוחר בעורך דין המתאים עבורך?

איך תדע שעורך הדין שבחרת יעניק לך את מלוא תשומת ליבו והזמן הדרוש לך?

בעשור האחרון הגיעו אליי, גברים ונשים אשר עברו בדיוק את מה שאתה קרוב לוודאי עובר עכשיו. גם הם הגיעו אליי כשהם חשו מתח, חוסר וודאות והרגישו כאילו הקרקע נשמטת להם מתחת לרגליים. הם ביקשו את עזרתי. הם חיפשו ייצוג אשר יבנה עבורם אסטרטגיה מותאמת אישית ויחד עם זאת יכלול אמפתיה, יחס אישי זמינות לכל אורך הדרך. הם קיבלו את זה כאשר בחרו בי לייצג אותם. גם אתה יכול.

אני מזמינה אותך לקרוא את מה שכתבו לקוחותיי על הייצוג המשפטי שלי.

 

עבור אלה המבקשים ליישב את הסכסוך מחוץ לכותלי בית המשפט, אבל לא מצליחים להגיע לשם, הנה מה שלקוחות שונים כתבו בעניין זה:

 

"התרשמתי כי עו"ד פרטר היא נבונה, ישרה, תקשורתית וורבאלית. היא בעלת פתיחות מחשבתית, יחסי האנוש שלה מצויינים והיא בעלת אינטילגנציה רגשית גבוהה ויכולת הקשבה. אין לי ספק כי תכונותיה אלה של עו"ד פרטר הן שהובילו בסופו של יום לסיום ההליכים המשפטיים מול אשתי לשעבר מחוץ לכותלי בית המשפט, ועל כך אני מעוניין להודות לה".

 

"תיקי יקרה, ברצוני להודות לך על המקצועיות הסבלנות הרבה, הזמינות, הרצון להלחם על כל הדברים החשובים באמת, על האנושיות וההבנה, על התמיכה הנפשית לכל אורך הדרך, בכל ההליך הקשה הזה וגם שפניך מובילות לשלום. אין לי מילים להודות, אין כמוך"

 

יחד עם זאת, כשיש צורך להאבק עבור הלקוח, הייצוג יהיה אסרטיבי ואהיה כמעין לוחמת כשטובת הלקוח ומשפחתו במרכז. קרא מה לקוחות שונים כתבו:

 

"עו"ד תיקי ממשיכה להאבק למעני ולמען בני משפחתי בנחישות ונאמנות ומתוך אמונה וידיעה שהצדק יצא לאור, עברנו כברת דרך ארוכה ותמיד המשכת במסע הזה של חוסר צדק והיגיון בבתי משפט לענייני משפחה. היום את כבר מומחית לענייני ירושה וצוואות ומתוך הלחימה שלך הגענו תוצאות מדהימות ושביעות רצון".

 

"היא מפגינה את האיזון הנכון בין לקיחת עמדה החלטית, אסרטיבית ותקיפה לבין היעילות המשפטית של החלטות אלה. מצאתי שגישתה של עוה"ד פרטר ייחודית למדי וזה הבטיח תוצאות משפטיות שניתנו לשביעות רצוני".

 

באתר, תוכלו להמשיך לקרוא ולהתרשם מעדויות נוספות של לקוחות שיוצגו על ידי, והגיעו להישגים משפטים מצויינים כתוצאה מהידע והניסיון שלי בדיני המשפחה, ירושות וצוואות, בדיוק כפי שאפעל גם עבורך. יחד נסלול את הדרך לתוצאות משפטיות טובות שיאפשרו לך בסיום ההליך להמשיך את  חייך.

תיקי היא עו"ד משכמה מעלה. היא ליוותה אותי לאורך התקופה במסירות אין קץ, באכפתיות, ולא פחות מכך, תוך הפגנת "מזג רוח שיפוטי"(לא מתלהם) לאורך הדרך. היא מקצועית, אמינה, ועומדת במילתה. היא זמינה, קשובה לצרכים, ויודעת לתת תשובות ששמות את הלקוח, טובתו,, וטובת משפחתו, במרכז. אניליץ עליה בחום לכל מי שרוצה לשכור.

דילוג לתוכן